Gratis

Domestic Forwarder Ploiesti

Mainfreight SRL

Candidatul Ideal

Pentru locatia noastra din Ploiesti, suntem in cautarea unui coleg entuziast, comunicativ, caracterizat prin atentie la detalii, responsabilitate, care sa poata sa ia cele mai bune decizii atunci cand stie ca rotile camioanelor se opresc foarte rar!
Ne place munca in echipa si suntem motivati sa asiguram clientilor nostri unele dintre cele mai bune servicii din piata!
Daca si tu gandesti la fel, te asteptam sa faci parte din echipa de Transport Intern!

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci efectiv:
  • mentii relatia cu clientii si transportatorii prin transmitere si monitorizare comenzi;
  • identifici si propui ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀cele mai bune solutii de transport;
  • asiguri, prin contact permanent cu transportatorii, efectuarea comenzilor clientilor;
  • realizezi inregistrarea activitatilor in sistemul intern de operare, emiterea si transmiterea documentelor; necesare efectuarii serviciilor solicitate de catre clienti;
  • esti un bun ambasador al companiei, un partener de baza pentru clientii nostri, asigurand solutii; personalizate pentru fiecare solicitare in parte.
Ce iti oferim (in afara de salariu):
  • un mediu de lucru profesionist intr-o companie multinationala;
  • traininguri de dezvoltare personala si profesionala;
  • tichete de masa in valoare de 30 lei pe zi;
  • asigurare medicala Medlife;
  • echipa tanara cu oameni pregatiti si dornici sa ajute.

Mainfreight is a global logistic service provider with branches in Europe, The Netherlands, Belgium, France, Italy, Spain, Romania, Ukraine, Poland. Moreover, Mainfreight works with a world-wide network of high quality partners.

We offer services like: warehousing, value-added services, contract manufacturing, co-packing, return logistics, customer service centres, transport, European forwarding and global Air & Ocean freight.

Our services are based upon a close cooperation with our customers. Only this way we can make your logistics work.

Publicat 21 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 20 Sept. 2024