Gratis

DISPECER TRANSPORT

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Bune abilitati de comunicare, organizare si planificare;
Transmite detaliile legate de transport soferilor si mentine legatura directa cu acestia;
Monitorizeaza pozitia camioanelor si programul de activitate zilnica al soferilor pe care ii coordoneaza;
Mentine contactul permanent cu soferii pt a remedia eventualele probleme ivite pe traseu(tehnice, intarzieri,etc);
Cunoasterea legislatiei in vigoare, in ceea ce priveste transportul cu temperatura controlata- frigorifice;
Gestionarea a cel putin 10 camioane;
Cunostinte operare PC nivel avansat;
Limba engleza: scris/vorbit nivel avansat;
Portofoliu de clienti-obligatoriu.

Descrierea jobului

Pachet salarial motivant
Mediu de lucru tanar si dinamic

Principala noastră preocupare este transportarea mărfurilor clienţilor noştri ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄la timp şi în siguranţă. Pentru a face acest lucru posibil, asigurarea unei disponibilitati maxime este un factor cheie.
Camioanele noastre (prelata si frigorifice) beneficiază de asigurări complete (CASCO, R.C.A. şi C.M.R.), iar experienţa acumulată reprezintă o carte de vizită care ne recomandă şi ne implică deopotrivă.
Puterea unei companii de transport stă în înţelegerea dorinţelor clienţilor şi capacitate de a răspunde prompt cu tot ceea ce ne stă în putinţă pentru a le rezolva solicitările.
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.