Gratis

Dispecer Transport International

Anastasia Spedition S.R.L.

Candidatul Ideal

Preferabil cu experienta in domeniu.
Studii superioare, preferabil Facultatea de Management in productie si transporturi
Cunoştinţe MS Office: Excel, Word, Power Point
Cunoştinţe de limba engleză (cunoasterea unei alte limbi de circulatie internationala reprezintă un avantaj);
Capacitate de comunicare, informare, analiză şi relaţionare, între clienţi si conducătorii auto
Abilitati de negociere
Abilitati de organizare
Rezistenţă la stres.

Descrierea jobului

Monitorizează activitatea şoferilor si a poziţionării camioanelor.
Operează si gestioneaza comenzile de transport de pe camioanele noastre.
Transmite detalii despre ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀comenzi soferilor şi menţine legătura directă cu aceştia asigurand suportul atunci cand este necesar.
Identifica solutiile optime de transport: traseu, alimentare, incarcare/descarcare.
Întocmeşte diferite rapoarte aferente departamentului de transporturi.

SC. ANASTASIA SPEDITION SRL este o companie de transport intern si international care ofera servicii de transport rutier clientilor sai. Firma este tanara si dinamica performand in domeniu prin colaborarea stransa alaturi de echipa, parteneri si clienti.
Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024