Gratis

DISPECER TRANSPORT INTERN PENTRU 3.5 TO

LAGUNA CARGO LOGISTIC S.R.L.

Candidatul Ideal

- Abilități excelente de comunicare și rezolvare a problemelor.
- Capacitatea de a lucra sub presiune și de a lua decizii rapide.
- Cunoștințe de operare PC și a programelor specifice.
- Deschidere spre a invata lucruri noi.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Coordonarea eficienta a flotei.
- Optimizarea rutelor de transport.
- Comunicarea constanta si eficienta ︂︊︀︂​︂️︀︄​︌︂︇​︆︋︀︀​︊︌︃︋​︍︉︎︁​︆︊︃︊​︉︅️︍cu conducatorii auto ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀︈︁​︁︉︆​︂︁︀​︁︂︀pentru monitorizarea transporturilor.
- Supravegherea atenta a desfasurarii curselor si remedierea prompta a oricarei probleme aparute.
- Informarea prompta a clientilor cu detalii relevante despre programarile de incarcari / descarcari si alte aspecte legate de transport.
- Preia, monitorizeaza si finalizeaza comenzile de transport.

Beneficii:

- Mediu de lucru dinamic si interactiv.
- Posibilitate de specializare in domeniul transporturilor.
- Echipa tanara , mediu de lucru placut.
- Instrumente de lucru moderne.

Firma de transport marfa cu capital 100% romanesc, cu o vasta experienta pe piata si zeci de clienti interni si externi. Ne bazam pe un colectiv tanar, competent si dinamic ca sa oferim cele mai bune servicii de transport intern. Gestionarea inteligenta a fluxului de marfuri intre punctul de origine si destinatia de livrare reprezinta misiunea principala a companiei noastre. Inca de la infiintare, Laguna Cargo Logistic asigura si realizeaza deplasarea in spatiu a diverse categorii de bunuri, la timp si in siguranta, satisfacand cerintele clientilor la standarde inalte de calitate si responsabilitate.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024