Gratis

Dispecer Monitorizare Video

SC. INTERGAME SELECT COM
2 poziții

Candidatul Ideal

- Cunostinte Microsoft Office si Internet;
- Persoana responsabila si atenta;
- Spirit de echipa;

Descrierea jobului

- Monitorizarea activitatii din punctele de lucru ale Companiei;
- Verifica funcționarea echipamentului de supraveghere video și a conexiunilor de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈date;
- Intocmirea de rapoarte.

Beneficii:

- Program de lucru flexibil, in ture de 12 ore de zi si de noapte
- Lucru intr-o echipa tanara si dinamica
- Perioada de training
- Contract de munca pe durata nedeterminata
- Salariul include bonuri de masa, bonus de performanta, sporuri de weekend, zile sarbatoare legala
- Posibilitatea de a beneficia de un abonament sportiv la serviciul 7card la tarife preferentiale
- Acces la sala de fitness a firmei
- Abonament clinica privata
- Posibilitati de promovare in interiorul grupului in diverse pozitii/departamente

Salile noastre de jocuri de noroc sunt prezente in toata Europa. In Romania ne desfasuram activitatea sub brandul Million care detine o retea extinsa de peste 60 de locatii in toata tara.

Publicat 17 Iul. 2024 Reactualizat 16 Aug. 2024 Expiră 16 Aug. 2024