Gratis

Dispecer Livrare Marfa Leroy Merlin Pallady si Sun Plaza

MARIAN - MIHAELA SPEDITION S.R.L.

Candidatul Ideal

Angajam Dispecer Livrare Marfa pentru magazinul Leroy Merlin Sun Plaza
Cerinte:
- cunostinte pc cunostinte excel
- realizarea traseelor pentru soferi
- tine legatura cu soferii in timp real
- legatura cu reprezentatii magazinului
- experienta pe un post asemanator constituie un avantaj
- persoana responsabila si organizata

Descrierea jobului

Oferim:
- Salariul 3800 ron/ luna
-Bonus de performanta 200/400/600/ luna in functie de procentajul de livrare
- telefon de ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂munca - laptop de munca
- programul de lucru este de luni pana vineri in intervalul 08:00-17:00, pauza de masa 1h.
- optional plata suplimentare pentru zilele de weekend, 250 ron/zi.

Suntem o echipa tanara, te astepta, si pe tine in echipa noastra.
Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 28 Iul. 2024