Gratis

Dispecer International

No Limit Sp. z o.o.

Candidatul Ideal

  • Experienta profesionala in domeniul transportului sau expeditiei, cunoasterea pietei serviciilor de transport si a prevederilor legale privind transportul
  • Interes ️︌︅️︋︌️️​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎pentru dezvoltarea serviciilor de transport si expeditie
  • Cunoasterea proceselor de curierat, experienta in acest domeniu este binevenita
  • Rezistenta la stres si abilitatea de a lucra sub presiunea timpului, independenta in activitate
  • Abilitatea de a construi relatii foartebune pe termen lung cu Clientii si Partenerii, precum si abilitatea de cooperare si lucru in echipa.
  • Abilitati analitice necesare pentru planificarea si evaluarea optima a serviciilor de transport si logistica
  • Cunoasterea limbii engleze scris si vorbit, alte limbi straine sunt intotdeauna binevenite
  • Operare PC si a pachetului MS Office
  • Dorinta de dezvoltare profesionala si angajament

Descrierea jobului

  • Servicii clienti in transportul rutier international
  • Mentinerea contactelor periodice cu clientii si identificarea nevoilor Clientilor nostrii
  • Cautarea de clienti ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂si transportatori noi (intr-un domeniu specific)
  • Monitorizarea implementarii comenzilor de transport
  • Urmarirea cu atentie a punctualitatii livrarilor si inalta calitate a serviciilor
Beneficii:
  • Bonuri de masa
  • Bonusuri lunare in functie de performanta

Noi oferim soluții complete de logistică adaptate nevoilor clienților menținând în același timp cele mai înalte standarde de calitate și siguranță într-un mod optim din punct de vedere economic, menținând grija pentru Angajat și de protecție a mediului.

Indiferent dacă acestea sunt servicii de logistică de contract, aprovizionarea unor reţele comerciale, transport auto sau servicii suplimentare VAS, întotdeauna realizăm sarcinile care ne sunt atribuite cu cea mai mare atenție. Echipa implicată, competentă şi diversificată, formată atât din profesioniști cu experiență, cât şi din tineri inovatori, reprezintă cea mai mare valoare a noastră. Cu mândrie și angajament realizăm deja timp de trei decenii servicii pentru cei mai exigenți clienți, printre care mulţi lideri internaționali în branşele lor. Unde mergem şi anume No Limit în logistică

Extindem treptat domeniul de aplicare al serviciilor noastre. Unele dintre ele, cum ar fi transportul și distribuția, le prestăm în întreaga Europă. În serviciile de logistică contractuală, dorim să fim unul dintre liderii din regiunea Europei Centrale. Suntem în curs de dezvoltare în mod activ de servicii logistice pentru toți cei care văd succesul companiilor lor în branşa e-commerce. Ne desfăşurăm activitatea pe piețele de peste graniţa de est a Poloniei, și în viitor ne-am propus să cooperăm cu companii din Orientul Îndepărtat.

Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 30 Oct. 2024