Gratis

Dispecer / Expeditor International

KSC TRANSPORT
3 poziții

Candidatul Ideal

Daca si tu iubesti transportul si iti place sa interactionezi cu oamenii, te vrem in echipa noastra.
Cautam dispeceri/coordonator transport marfa.

Ce abilitati urmarim:
-De planificare, organizare, negociere si comunicare, atat in interiorul companiei cat si cu clientii;
-Cunostinte operare PC;
-Automotivare. Un bun coordonator de transport gaseste motivatia in interior si in recompensele pe care le primeste.
-Responsabilitate. Ne dorim o persoana care isi stabileste obiectivele si lupta pana le atinge ;
-Experienta intr-o activitate similara in domeniul transportului constituie avantaj.

Descrierea jobului

-Preluarea comenzilor de transport si planificarea acestora;
-Comunicarea detaliilor in ceea ce priveste incarcare/descarcare;
-Stabilirea traseelor optime de deplasare si ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂monitorizarea curselor;
-Monitorizeaza evolutia curselor si gestioneaza activitatea soferilor;Intocmirea si verificarea documentatiei specifice activitatii de transport

Ce Oferim:
-Salariu intre 3500-6000,in functie de performante, tichete de masa, card de carburant;
-Contract pe o perioada nedeterminata;
-Bucuria de a lucra cu o echipa dinamica si tanara;
-Conditii de lucru moderne si placute;
-Un mediu profesional de lucru intr-o companie in continua crestere.

Descrierea companiei

www.ksc-transport.ro

Publicat 17 Iul. 2024 Reactualizat 14 Aug. 2024 Expiră 16 Aug. 2024