Gratis

Director Vanzari Servicii medicale

SANNOVA CENTER S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Selectăm candidați pentru postul de Director Vanzari la Centrul Medical SANNOVA, în Galați.

Trimite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail sannovacenter@yahoo.com și stabilim un interviu în care îți oferim toate detaliile.

▪️ Principalele cerințe ale postului:
▪️ Studii superioare.
▪️ Abilități bune de comunicare și organizare.
▪️ Bun organizator, persoană dinamică, cu inițiativă.
▪️ Abilitați și cunoștinte în domeniul marketingului.
▪️ Cunoștinte operare PC (internet, MS Office).
▪️ Permis de conducere.
▪️ Experiența în vânzări servicii medicale constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitățile postului:

▪️ Reprezintă compania în relația cu clienții și potențialii clienți.
▪️ Prezintă și promovează direct produsele prin ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈realizarea de oferte pentru clienții potențiali și cei existenți.
▪️ Organizează activitățile de contractare servicii medicale.
▪️ Monitorizează serviciile medicale contractate.
▪️ Prospectează în permanenta piață în vederea identificării de noi clienți , menține și gestionează baza de date.
▪️ Menține permanent legătură cu clienții existenți pentru fidelizarea acestora.
▪️ Promovează serviciile medicale către companii în vederea stabilirii unor relații contractuale.
▪️ Răspunde de atingerea obiectivelor setate de management.
▪️ Întocmește rapoarte privind situația vânzărilor, concurența, noile trenduri pe piață, potențialii clienți.

Informatii suplimentare Telefon: 0756.055.050

Centrul medical SANNOVA funcționează în spațiul situat în Grădina Veche nr 90, municipiul Galați. Firma medicală este înființată în aprilie 2022. Consultațiile medicale sunt asigurate de personal medical de specialitate cu experiență relevantă pe piața serviciilor medicale gălățene, inclusiv de specialiști din alte localități din țară.

Chiar dacă este o firmă relativ nouă, seriozitatea și respectul pentru pacient, puse pe primul plan, îi asigură firmei o ascensiune frumoasă în comunitatea gălățeană. Alte aspecte relevante: pachete de servicii atractive, asigurări private de sănătate, diverse specializări medicale.

Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024