Gratis

DIRECTOR RESURSE UMANE

VALEA IZVOARELOR SENIOR LIVING

Candidatul Ideal

Directorul de Resurse Umane gestionează toate aspectele legate de personalul companiei, iar scopul său principal este alinierea strategiei de resurse umane cu obiectivele de afaceri ale companiei.

Cerințe
- Studii superioare finalizate cu diplomă de licență
- Experiență de minim 3 ani în resurse umane
- Cunoașterea legislației și reglementărilor în domeniul resurselor umane
- Abilități de leadership și management al personalului
- Rezolvarea conflictelor, comunicare, empatie

Descrierea jobului

Responsabilități
- Coordonează personalul din departamentul HR pentru atingerea obiectivelor
- Gestionează administrarea personalului
- Coordonează procesul de recrutare și ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈selecție la nivel de sediu central și rezidențe pentru seniori
- Gestionează procesul de evaluare a performanței și acordării de beneficii către personal
- Dezvoltă și implementează programe de îmbunătățire a performanțelor personalului
- Dezvoltă, îmbunătățește și implementează politicile și procesele de HR din companie

Se oferă
- Salariu net lunar 8.000 - 10.000 lei, în funcție de abilități și experiență
- Tichete de masă
- Birou individual la sediul central al companiei din Tg-Mureș, mașină de serviciu, laptop

Comunitatea Valea Izvoarelor Senior Living este o rețea de rezidențe moderne pentru seniori care își încântă clienții prin grijă, căldură şi profesionalism. Din anul 2015 dezvoltăm și oferim seniorilor din România cele mai bune soluții de viață.

Scopul nostru este să revoluționăm sistemul îngrijirii vârstnicilor în România. Considerăm datoria noastră să oferim vârstnicilor o viață de calitate și să restabilim încrederea publicului într-un domeniu cu un potențial pozitiv imens, atât pentru vârstnici cât și pentru familiile lor și oamenii care lucrează în domeniu.

Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 28 Iul. 2024