Gratis

Director Regional - zona Teleorman, Giurgiu

S.C.VALINST AGRICULTURE SRL

Candidatul Ideal

- Experienta in vanzari directe, de preferinta in domeniul utilajelor agricole;
- Studii superioare
- bune abilitati de comunicare si de convingere;
- gandire logica si precisa;
- riguros, autodidact;
- initiativa si perseverenta;
- orientare spre rezultate, cu dorinta de autodepasire;
- atitudine pro-activa;
- cunoasterea avansata a pachetului MS Office;

Produsele vandute sunt echipamente agricole din categoria premium.

Descrierea jobului

Postul presupune viiztarea clientilor existenti conform planului prestabilit, extinderea portofoliului de clienti, insusirea si implementarea strategiei companiei, promovarea serviciilor si ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈produselor companiei, anuntarea promotiilor si discounturilor clientilor, urmarirea termenelor de incasare a platilor, organizarea si participarea la evenimente demonstrative si expozitii, administrarea punctului de lucru, monitorizarea si raportarea activitatii concurentei.

Se ofera toate dotarile tehnice necesare postului ( masina, laptop, telefon).
Comision din vanzari

Postul presupune deplasari zilnice in judetele, Teleorman, Giurgiu

Valinst este reprezentant in Romania pentru Valley , Ocmis , Scova . Informatii pe www.valinst.ro
Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 29 Sept. 2024