Gratis

Director Național Vânzări

TRITON S.R.L.

Candidatul Ideal

Te invităm să te alături unei echipe de profesioniști dedicați, care oferă soluții integrate și personalizate, nu doar produse și servicii.

Cerințe:
  • absolvent studii superioare (facultate tehnică constituie un avantaj);
  • experiență relevantă pe un post similar (constituie avantaj experiența în domeniul construcțiilor și cunoașterea mediului de afaceri);
  • cunoștințe aprofundate de vânzări și management strategic;
  • cunoașterea Microsoft Office Suite;
  • permis categoria B și disponibilitate pentru deplasări;
  • domiciliul în Constanța sau împrejurimi.

Descrierea jobului

Directorul Național de Vânzări (Divizia Construcții) va avea, în principal, următoarele responsabilități:
  • organizează și coordonează activitatea diviziei;
  • elaborează și ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄urmărește realizarea planului de vânzări;
  • propune strategii pentru implementarea planului național de vânzări;
  • participă la elaborarea și urmărește realizarea planului de marketing;
  • monitorizează și evaluează performanțele echipei;
  • se implică în procesul de recrutare al consilierilor și managerilor de vânzări teren;
  • monitorizează piața pentru a identifica tendințe și oportunități de creștere.

Ce oferim:
  • salariu net cuprins între 1500 și 2000 de euro la care se adaugă bonusuri de performanță;
  • telefon, laptop, mașină de serviciu;
  • participarea la programele de training în țară și în străinătate;
  • prime de sărbători;

Noi suntem Triton – cel mai mare furnizor de scule electrice pentru domenii industriale diverse, organe de asamblare si accesorii pentru fabricarea de mobilier si tâmplărie cu geam termopan din România (conform clasamentului întocmit de Camera de Comerț a României).

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024