Gratis

DIRECTOR NATIONAL DE VANZARI

ENERGY DRINK DISTRIBUTION S.R.L.

Candidatul Ideal

Director de Vânzări

Compania noastră caută un Director de Vânzări pasionat și dedicat, care să conducă echipa noastră de vânzări către succes. Dacă ești un lider puternic, orientat către rezultate și ai o experiență solidă în domeniul vânzărilor, te invităm să aplici pentru această poziție. Experienta in domeniul IKA este un avantaj .
Cine suntem: Suntem importatori de bauturi alternative vegetale, condimente sub marca proprie, diverse bauturi - aloe, sucuri naturale etc .

Descrierea jobului

CERINTE :

- experienta in vanzari ntr-o pozitie similara si in acelasi domeniu de activitate, constituie un avantaj

︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈-abilitati de operare PC : Microsoft Office

-abilitati excelente de comunicare si negociere

-cunostinte, abilitati si competente in Leadership

-capacitate de analiza

-orientarea catre atingerea obiectivelor si dezvoltarea companiei

-spirit de organizare si proactivitate

BENEFICII:

-pachet salarial atractiv

-oportunitatea de a face parte dintr-o companie in dezvoltare

-posibilitati de dezvoltare personala

- masina, laptop si telefon mobil

Descrierea companiei

Astept sa ne cunoastem.
Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 18 Iun. 2024 Expiră 25 Iun. 2024