Gratis

Director magazin

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Asteptarile noastre:
  • Sa ai abilitatea de a stabili obiective, delega sarcini si de a iti motiva colegii in realizarea obiectivelor
  • Sa ai bune abilitati de comunicare si organizare
  • Sa fii o persoana cu initiativa, capabila sa ia decizii si sa isi asume raspunderea
  • Sa fii flexibil si deschis la nou

Descrierea jobului

Hai in echipa nostra si vei avea parte de:
  • Salariu motivant;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Tichete de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈masa;
  • Bonus la atingere target;
  • Spor de weekend;
  • ​Discount pentru toate produsele noastre;
  • Bonus pentru recomandarea unui nou coleg.
  • ​Zile de concediu suplimentare in functie de vechimea in companie;
  • ​Training-uri de specialitate, dezvoltare in cadrul companiei;

Ce vei face?
  • Vei maximiza oportunitatile de vanzari si rentabilitatea magazinului tau, prin atingerea si depasirea obiectivelor de vanzari si KPI.
  • Vei fi responsabil si vei coordona stocul, prezentarea, expunerea, aranjarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele companiei.
  • Ii vei coordona si motiva pe membrii echipei tale, vei fi implicat in procesul de formare, instruire si evaluare al acestora, si vei crea o atmosfera propice performantei.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 20 Iul. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.