Gratis

Director economic

AVE BIHOR SRL

Candidatul Ideal

Director Economic in Oradea.

Firma noastra este o companie inovatoare si in curs de dezvoltare in domeniile de tratare ecologica al deseurilor si a lucrarilor de constructie pentru proiectele utilitare a fluidelor.

- Elaborarea si gestionarea bugetelor anuale, planurilor financiare si economice
​- Controlul technic si economic al investitiilor
- Cunoasterea legislatiei fiscale si a reglementarilor contabile in vigoare
- Studii superioare sau experienta intr-un domeniu tehnic
- Foarte bune abilitati de vanzare si negociere
- Capacitatea de a lucra singur si de a lua decizii rationale
- Experienta in vanzari
- Abilitati excelente de coordonare a unei echipe sau a unui proiect
- Cunoasterea limbii maghiare constituie un avantaj

Descrierea jobului

Beneficii:
– Pachet salarial competitiv
– Mediu de lucru stabil, intr-o companie in plina dezvoltare
– Posibilitati de avansare si ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃dezvoltare profesionala
– Oportunitatea de a contribui activ la cresterea companiei.

SC Ave Bihor SRL este un operator economic autorizat pentru colectarea, depozitarea si valorificarea deseurilor.

Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 20 Oct. 2024