Gratis

DIRECTOR ADJUNCT MAGAZIN

NATUREN CONCEPT SRL

Candidatul Ideal

- experienta in vanzare de tip showroom
- experienta coordonare echipe , planificare , organizare
- orientare catre client si ︊︂︃︁︂︉︂︋​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎catre rezultat
- cunostinte de tehnici de vanzari si cunoasterea pietei de amenajari interioare constitue un avantaj
- amabil , energic ,sociabil ,capacitate de automotivare si motivare a echipei
- abilitati PC (pachetul Office )

Descrierea jobului

-coordonarea procesului de vanzare din magazin (vanzari , contabilitate, gestiune);
-dezvolta si mentine excelente relatii pe termen lung cu partenerii ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈companiei;
-implementeaza strategia de vanzari si marketing a companiei;
-realizeaza si respecta planul de vanzari si bugetele de cheltuieli;
-masoara si urmareste periodic nivelul de satisfactie al clientilor ;
-asigura solutionarea problemelor in relatia cu clientii si ridica problemele nerezolvate la nivel superior ;
-intocmeste rapoartele de activitate ;
-verifica respectarea regulamentelor si procedurilor de lucru a persoanelor din subordine ;
-asigura o prezentare puternica si de valoare a produselor si serviciilor companiei;

Nu trebuie sa indeplinesti toate cerintele pentru a aplica! Daca esti pasionat de vanzari si crezi ca ai abilitatile si atitudinea potrivita pentru a reusi in acest rol, te incurajam sa aplici. Apreciem dorinta de a invata si de a creste, asa ca oferim suportul necesar pentru a-ti dezvolta competentele si a te adapta rapid in echipa noastra.

Naturen Concept este una dintre principalele companii specializate din România, care activează în domeniul ușilor de interior și al accesoriilor aferente. Din momentul înființării, Naturen și-a propus să participe activ la crearea și menținerea unor valori estetice conforme tendințelor mondiale, promovând produse care se ridică la cele mai înalte standarde de calitate, agrementate și certificate conform normelor europene și legislației în vigoare și oferind soluții profesionale în ceea ce privește modernizarea și aducerea unui plus de eleganță și stil spațiilor interioare.

Naturen, a cunoscut o dezvoltare dinamică, devenind în scurt timp de la apariția brandului, un important jucător pe piața ușilor din România. Eforturile concentrate în direcția oferirii unor soluții personalizate nevoilor și cerințelor specifice clienților din întreaga țară au dus la constituirea importantei baze de clienți deținute în momentul de față și totodată la introducerea pe piață a unor produse, care au la bază idei inovatoare, dar care rămân întotdeauna fidele atât funcționalității cât și esteticului.
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024