Gratis

DIAGNOSTICIAN AUTO SUCEAVA

APAN MOTORS SUCEAVA

Candidatul Ideal

COMPETENTE NECESARE:

Propune si asigura promovarea calitatii in cadrul organizatiei;
Cunostinte de operare PC;
Permis auto categoria B;
Minim ︋︉️︊︌︊︍︃​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎2 ani de experienta intr-un service auto;
Cunostinte de diagnosticare auto;
Dorinta de perfectionare continua;
Constiinciozitatea si perseverenta;
Capacitatea de invatare continua.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Diagnosticarea corecta a problemelor tehnice ale autoturismelor aduse in service;
Respectarea procedurilor de lucru interne si ale producatorului;
︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂Asigurarea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁gradului ridicat de satisfactie a clientilor;
Reprezentarea firmei in activitati de natura tehnica.

Asteptam CV-ul tau si pe adresa de e-mail marius.romanescu@apan.ro!
Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 18 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024