Gratis

DEVELOPER IMPLEMENTARE AI

BORG DESIGN SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Borg Design (listafirme.ro) își mărește echipa cu încă 2 developeri implementare AI (1 junior și 1 mid level), pasionați de tehnologie și de matematică, dornici să-și pună în aplicare ideile și să se dezvolte profesional.

Lucrând alături de noi este necesar să:
Fii student(ă) sau absolvent(ă) studii de licență sau de masterat (facultate cu profil informatic/matematic);
Ai cunoștințe de Python, NumPy, TensorFlow, Keras sau alte framework-uri AI;
Ai capacitatea de învățare rapidă, analiză și sinteză, rezolvare de probleme și identificarea de soluții.

Am aprecia dacă:
Ai experiență de lucru în machine learning (ML), analiza datelor (MATRICE) și rețele neuronale.

Descrierea jobului

Ce vei face alături de echipa noastră:
  • Dezvoltarea, testarea algoritmilor bazați pe inteligență artificială (AI) și integrarea acestora în ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄fluxul activității companiei;
  • Monitorizarea performanței și adaptarea soluțiilor AI pentru a răspunde nevoilor activității companiei;

Ce beneficii te așteaptă:
Financiar:
Pachet salarial atractiv;
Tichete de masă electronice;
Decontarea transportului;
Medical:
Asigurare privată de sănătate;
Timp liber:
Zile de concediu suplimentare, în funcție de vechimea în companie;
Dezvoltare:
Dezvoltare profesională, acces bibliotecă online;
Teambuilding-uri și activități periodice cu colegii;
Condiții de muncă:
Echipamente de lucru;
Posibilitatea de a lucra remote;
Suport managerial constant;
Programul de lucru luni-vineri, week-end-uri și sărbători legale libere.

Borg Design este o companie de dezvoltare și distribuție de soluții online.
Borg Design a realizat până în prezent mai multe colecții de date cu informații de interes public, unelte software și soluții online, pentru a îmbunătăți procesele de afaceri și a crea valoare pentru clienții noștri.
Compania este în continuă dezvoltare, fiind creatoarea platformei ListaFirme.

Află mai multe detalii despre noi și despre politica noastră de confidențialitate accesând http://jobs.borgdesign.ro.

Indiferent că ești student(ă), proaspăt absovent(ă) sau developer cu experiență, locul tău este în echipa noastră, alături de care ai oportunitatea să dezvolți soluții pentru implementări software bazate pe inteligența artfificială (AI).

#Be smart, be crazy, be with us!

Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024