Gratis

Designer Mobilier

DECORATE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam o persoana ordonata si meticuloasa cu experienta in proiectare, design si vanzari de mobilier.
Sunt necesare abilitati de comunicare eficiente, capacitate de gestionare buna a timpului, capabilitate de lucru in echipa si o buna intelegere estetica,tehnica si comerciala a domeniului.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati ale postului sunt :
- intampinarea clientilor si prezentarea produselor si serviciilor oferite
- proiectarea mobilierului dupa schite, ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄necesitati si buget
- dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii prin consiliere profesionala
- monitorizarea progresului proiectelor prin comunicare activa cu celelalte departamentele si client

Beneficii:
- venituri competitive compuse din salar fix + comisioane in functie de performanta
- bonuri de masa
- training pe toate aspectele postului

Firma noastra comercializeaza, proiecteaza si monteaza mobilier si electrocasnice de inalta calitate.
Oferim clientilor un pachet complet de produse si servicii premium.
Ca si unic distibuitor in Romania al unui producator care activeaza pe pietele din Europa, America si Asia cu experienta de peste 30 de ani dorim sa ducem mai departe valorile, ideile si principiile deja consacrate.
Publicat 24 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 24 Iul. 2024