Gratis

Desenator Tehnic Constructii Civile in Autocad

BLACK WIDOW CONSTRUCT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Inginer Constructor sau Student in cadrul unei facultati de inginerie in constructii.

Cunoasterea programului AutoCAD.

Este considerata un avantaj experienta in domeniul proiectarii Constructiilor Civile.

O persoană responsabilă, dornica sa invete.

Descrierea jobului

Deseneaza in Autocad proiecte sau parti din proiecte tehnice de rezistenta in domeniul constructiilor.

Elaboreaza documentatii tehnice, caiete de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂sarcini si detalii de executie.

Colaboreaza strans cu membrii echipei.

Dezvolta liste de materiale necesare pentru proiectele alocate.

Pregateste documentatia tehnica detaliata pentru executia structurilor si lucrarilor de constructii.

Beneficii

Salariu motivant, în funcție de experiența și rezultatele obținute.
Bonusuri de performanta, Prime pe proiect.
Program Flexibil, care permite si munca la distanta.

SC BLACK WIDOW CONSTRUCT SRL isi desfasoara activitatea in domeniul proiectarii in constructii civile si industriale, oferind servicii de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea.

Elaboram proiecte de rezistenta pentru constructii civile (locuinte unifamiliale, locuinte tip duplex, sedii pentru institutii publice, institutii de cult), constructii industriale (hale).

In procesul de proiectare calculam si dimensionam atent elementele structurale, astfel incat cantitatile de fier si beton rezultate sa fie minime, pastrand rezistenta si stabilitatea cladirilor. Ne propunem sa livram fiecarui beneficiar un proiect de rezistenta optimizat pentru costuri minime de executie.

Societatea se ocupa si de consultanta in domeniul executiei constructiilor, prin asigurarea dirigentiei de santier si a urmaririi lucrarilor de executie.
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 30 Sept. 2024