Gratis

Declarant Vamal - Constanta

Marian's Trading SRL

Candidatul Ideal

Compania noastră caută un Declarant Vamal experimentat pentru a se alătura echipei din Constanța. Dacă ești o persoană cu cunoștințe solide în domeniul vamal, abilități de operare Excel și o atitudine serioasă, te invităm să aplici pentru această oportunitate.

Cerințe:
  • Cunoștințe solide în domeniul vamal
  • Cunoștințe de operare Excel
  • Seriozitate și spirit de echipă

Descrierea jobului

Beneficii:
  • Venit net: 6000-7000 RON, în funcție de experiență
  • Bonuri de masă: 40 RON/zi
  • Asigurare medicală privată
  • transport asigurat

Dacă ești interesat și consideri că te potrivești acestui profil, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău . e așteptăm să te alături echipei noastre!
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024