Gratis

Customer Support Platforma B2B

ALTIUS S.A.

Candidatul Ideal

Studii superioare absolvite
Rigurozitate în respectarea sarcinilor și a termenelor limită
Abilități excelente de organizare, prioritizare și comunicare
Cunoștințe avansate de operare PC, Microsoft Office și pasionat de tehnologie
Orientat către detalii, organizat și proactiv
Cunoștințe avansate de limba engleză
Experiență în lumea veterinară constituie un avantaj

Descrierea jobului

Vei oferi suport atât în scris, cât și telefonic, pentru platforma ALTIUS de comenzi online, destinată societăților veterinare. De aceea, ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁experiența în utilizarea aplicațiilor pe bază de internet, Outlook și cunoștințe de lucru în Microsoft Office (în special Excel) sunt obligatorii;
Buna funcționare a platformei noastre B2B va fi și responsabilitatea ta. De aceea, experiența sau deschiderea spre însușirea unor termini și tehnici de bază din domeniul IT sunt obligatorii;
Ne bazăm pe tine să faci o impresie plăcută clienților, de aceea capacitatea de a transmite în mod eficient informații într-o varietate de medii (formale și informale) este importantă;
Soluționarea solicitărilor venite atât din partea colegilor, cât și din partea clienților implică detalii tehnice, informații legate de plată, livrare și facturare, de aceea munca în echipă și colaborarea cu alte departamente sunt cruciale;
Vei beneficia de training și suport constant, dar este important să înțelegi portofoliul de produse, modul de lucru B2B și nevoile partenerilor ALTIUS, astfel încât să oferi recomăndări în consecință, indiferent de subiectul abordat;
Profesionalismul ne caracterizează, așa că va trebui să ai un discurs coerent și corect din punct de vedere gramatical;
Apreciem abilitatea de a conduce proiecte într-o manieră organizată și în timp util, neapărat cu urmărire și interacțiune cu toate părțile implicate;
Ne dorim să progresăm constant, deci așteptăm din partea ta propuneri, idei și soluții care să ne ajute să îmbunătățim pachetul de servicii și produse oferite partenerilor ALTIUS.

Cu o experiență în piață de peste 25 de ani, ALTIUS reprezintă în Romania una dintre cele mai renumite companii din domeniul medical veterinar, precum Bioiberica, Elanco, Huvepharma, IDEXX, KRKA, Virbac, Zoetis, dar și mulți alții. Fie că este vorba despre medicamente și suplimente veterinare, aditivi furajeri sau echipamente de imagistică și diagnostic, portofoliul ALTIUS evoluează constant, astfel încât clienții să beneficieze de cele mai noi și performante produse din domeniu.

Echipa noastră este formată din profesioniști în domeniul medicinei veterinare, capabili sa ofere servicii de înalta calitate clienților în orice regiune a tarii s-ar afla aceștia. Tocmai de aceea suntem dedicați dobândirii, motivării și păstrării personalului dedicat și profesionist. Investițiile în cunoștințele și dezvoltarea tuturor angajaților ALTIUS îi ajută să devină printre cei mai buni din domeniile lor de activitate.

Dacă și pentru tine calitatea, inovația și profesionalismul sunt valori de bază, nu ezita să aplici acum!
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024