Gratis

Customer care/Suport clienti

SUNTIME PURPLE S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui om fain, muncitor, organizat și cu simțul umorului bine dezvoltat (nu putea lipsi cerința asta), care să se ocupe de procesarea comenzilor, atribuirea acestora spre livrare, comunicarea cu floriștii și ceilalți colegi pentru a face ca lucrurile să decurgă cât mai lin. #CustomerCareWanted

Avem nevoie de un om foarte bine organizat, care stie sa vorbeasca cu oamenii (in principal la telefon si pe email), care sa fie super-prieten cu laptopul si cu telefonul, care sa inteleaga cum functioneaza un magazin online, sa invete usor partea de administrare a comenzilor, a clientilor, a furnizorilor si a produselor care compun un magazin online.

Cel mai important este ca nu trebuie sa le stii pe toate, insa este esential sa fii dispus sa inveti. Iar daca esti o persoana deschisa si care intelege ca orice provocare este un motiv de crestere profesionala, te vei potrivi perfect in echipa noastra!

​Atentie, este un program full time, si nu se poate munci de acasa. Asadar, daca te potrivesti descrierii, asteptam CV ul tau.

Descrierea jobului

Mai pe scurt, vei:

- prelua / iniția apeluri telefonice de la / către clienți

- gestiona comenzile ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀din site / mail / whatsapp

- coordona pregătirea acestora de către floriști

- atribui comenzile soferilor pentru livrare

- realiza modificarile ce tin de site, aplicatii partener, etc.

Beneficii: Bonus de sarbatori.

Suntem un atelier de productie florala pentru evenimente si un magazin online care livreaza buchete si aranjamente florale superbissime, asa cum ne place noua sa spunem! :) Pe scurt, Purple Flowers. Te asteptam pe la noi sa ne cunoastem mai bine!

Echipa noastra este tanara, vesela si dinamica. Ne place ceea ce facem si ne motiveaza reactiile de bucurie ale clientilor nostri!
Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024