Gratis

Customer Care Representative with English

GANO EXCEL

Candidatul Ideal

  • studii superioare
  • foarte bune abilitati de comunicare
  • orientare catre client si spirit de echipa
  • abilitatea de a lua decizii rapid si de a rezolva probleme
  • bune cunostinte ale pachetului Microsoft Office
  • limba Engleza nivel C1-C2
  • cunostinte de design grafic reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • mentinerea unei legaturi cu clientii companiei prin e-mail sau la telefon
  • inregistrarea si rezolvarea cererilor venite din partea clientilor
  • primirea si inregistrarea in sistemul informatic al comenzilor venite din partea clientilor
  • procesarea si verificarea comenzilor primite de la client
  • verificarea comenzilor livrate si rezolvarea problemele aparute
  • rezolvarea plangerilor primite din partea clientilor
  • actualizarea formularelor de comanda
  • gestionarea documentelor specifice (facturi, stocuri)
  • pregatirea facturilor pentru serviciile furnizate clientilor
  • comunicarea cu toate departamentele interne
  • intocmirea rapoartelor lunare
  • indeplinește orice alte sarcini specifice, in conformitate cu cerintele de management pentru o buna desfasurare a operatiunilor

We are a fast growing International Multi-Level Marketing dealing with traditional health supplement and beverages. We are currently expanding in Europe.

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024