Gratis

Customer Care Assistant

Keez

Candidatul Ideal

Suntem o echipă dinamică în domeniul contabilității online și căutăm o nouă colegă/coleg care să se alăture echipei noastre ca suport în relația cu clienții.

Dacă:
- Ești o persoană căreia îi place să comunice cu clienții,
- Ai o atitudine pozitivă,
- Atenția la detalii este unul din punctele tale forte,
- Știi să îți prioritizezi sarcinile cu ușurință,
- Responsabilitatea se regăsește printre calitățile tale,
atunci această oportunitate este pentru tine și te așteptăm să aplici la acest job.

Nu este necesară experiență pentru că vei beneficia de trainingul necesar din partea echipei noastre.

Descrierea jobului

Ce vrem de la tine:
- Să verifici chat-urile asignate departamentului tău,
- Să identifici nevoile clienților și să identifici ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄sugestiile de îmbunătățire a procedurilor,
- Să redirecționezi solicitările din partea clienților către departamentele abilitate,
- Să întocmești și să depui documentele aferente serviciilor suplimentare solicitate de către clienți.

Ce îți oferim:
- Mediu de lucru plăcut,
- Cafea/Ceai la birou,
- Echipă dinamică și tânără,
- Teambuilding-uri cu echipa.

Keez este o firmă de servicii complete de contabilitate online cu peste 7.000 de clienți de tip IMM a căror activitate este susținută de o rețea de peste 100 de experți contabili autorizați CECCAR.

Publicat 16 Iul. 2024 Reactualizat 16 Iul. 2024 Expiră 15 Aug. 2024