Gratis

Curieri / livrator TazzByEMAG

BUTA BOGDAN ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
30 poziții

Candidatul Ideal

Eficient si implicat.
Determinat si motivat.
Orientat catre client.
Orientat catre rezultate.
Serios si responsabil.
Minim 18 ani.

Descrierea jobului

Beneficii :

- Esti propriul tau sef , iti vei putea personaliza programul in functie de nevoile tale.
- ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈Vei beneficia de program flexibil : tu decizi cat si cum lucrezi, tinand cont ca rezultatele tale vor fi bazate pe implicarea si disponibilitatea ta.
- Veniturile vor fi influentate de volumul de comenzi livrate.
- Bonusuri saptamanale.
- Trainning si suport 24/7.

Responsabilitati :

- Detinerea unui mijloc de transport : masina/trotineta/bicicleta/scooter.
- Detinerea unui smartphone cu conexiune la internet.
- Onorarea comenzilor catre clientul final.
- Respectarea pasilor de lucru prezenti in aplicatie.

Suntem o companie in cautare de oameni cu buna dispozitie si dornici de un venit stabil sau suplimentar bazat pe implicare, pentru a ne dezvolta echipa
Apreciem implicarea si rasplatim eficienta prin plata saptamanala a muncii depuse.
Suntem deschisi : acceptam colaborarea cu PFA sau SRL.
Oferim trainning pentru persoanele fara experienta si suport 24/7,pentru a va ajuta sa perfomati.
Publicat 12 Aug. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 11 Sept. 2024