Gratis

Curier

CLĂBUCET PREDEAL S.R.L.
10 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Bune abilitati de comunicare si relationare;
Capacitate de orientare;
Studii medii finalizate;
Permis de conducere cat. B cu experiența minim 1 an;
Experiența in curierat (reprezinta un avantaj).

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci?

Sortarea si incarcarea coletelor ce urmeaza a fi livrate;
Livrarea cu succes si in ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄timp a coletelor;
Ridicarea coletelor de la expeditori.

Ce facem noi? Oferim servicii de curierat de calitate door-to-door si lockere pe raza judetului Brasov

Viziunea și cultura noastră antreprenorială este legată de inovație, de dorința de evoluție și dezvoltare. De aceea asigurăm echipei noastre tinere și determinate un mediu de lucru plăcut și dinamic, precum și tot sprijinul de care are nevoie pentru ca fiecare dintre noi – și toți împreună – să creștem frumos, să fim mai buni în fiecare zi.

Dacă valorile și misiunea Sameday sunt apropiate de ale tale și ai încredere că poți pune umărul la realizarea lor, te așteptam în echipa noastră.
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024