Gratis

Curier plicuri si colete

ARL PREMIUM DESIGN S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Se solicita:

* Cazier judiciar fara antecedente

* Permis de conducere cat. B cu experienta de minim 1 an.

* Capacitatea de a lucra atat individual cat si in echipa

* Bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii

* Domiciliul in Cluj Napoca sau Apahida

* Experienta intr-un domeniu similar reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie

Descrierea jobului

Angajez curier pentru livrare pachete la domiciliu. Pachetele sunt de dimensiuni mici si medii.

Se ofera:

* Masina ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de servici care asigura si transportul la domiciliu (Cluj Napoca)

* Echipament de munca

* Zona exacta de livrare, medie 80-100 de livrari/zi

* Salar in functie de experienta in domeniu

* Program 08-17

* Contract de munca full time

Companie cu activitate in curierat, cu vechime din anul 2019.
Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024