Gratis

Curier/ Livrator TazzByEMAG

TRUEDELIVERY COM S.R.L.
30 poziții

Candidatul Ideal

În calitate de Curier/Livrator, veți fi o parte integrantă a echipei noastre de logistică, având un impact direct asupra satisfacției clienților noștri.

Eficient si implicat.
Determinat si motivat.
Orientat catre client.
Orientat catre rezultate.
Serios si responsabil.
Minim 18 ani. ︌︀︌︅️︁︈︅​︃️︋︄​︁︁︎️​︊︋︈︆​︆︆︇︉︋︍︉︋︉︍︈︀

Descrierea jobului

Cerințe:

Permis de conducere valabil.

Abilități excelente de gestionare a timpului.

Atenție puternică la detalii.

Rezistență ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂fizică.

Abilitatea de a lucra într-un mediu cu ritm rapid.

Detineti un mijloc de transport : masina/trotineta/bicicleta/scooter.

Detineti un smartphone cu conexiune la internet .

Responsabilitati:

Livrați pachetele clienților în timp util Asigurați transportul sigur și sigur al produselor.

Oferiți un serviciu excelent pentru clienți în timpul livrărilor.

Respectați rutele și orarele alocate, pasii din aplicatie.

Suntem o companie in cautare de oameni cu buna dispozitie si dornici de un venit stabil sau suplimentar bazat pe implicare, pentru a ne dezvolta echipa.
Oferim trainning pentru persoanele fara experienta si suport 24/7,pentru a va ajuta sa perfomati.

Descrierea companiei

Activam pe urmatoarele orase:

-Brasov, Cluj, Constanta, Craiova, Galati, Iasi, Oradea, Satu-Mare, Sibiu
În prezent, căutăm un curier/livrator de încredere și dedicat care să se alăture echipei noastre la TazzByEMAG.

Suntem deschisi : acceptam colaborarea cu PFA sau SRL.

Salariu atractiv ( Platit/comanda, cate comenzi livrezi, atat castigi, bazat pe disponibilitatea ta ).

Castiguri de 30+ RON / ora. In jur de 250+ RON / 8 ore + Bacsis.

Inscrierea se face INSTANT, nu trebuie sa astepti saptamani intregi pentru a te angaja.

Decontare combustibil si piese auto.(5%).

În calitate de Curier/Livrator, veți juca un rol crucial în asigurarea livrării la timp a produselor către clienții noștri, contribuind la angajamentul nostru pentru servicii excepționale.
Publicat 6 Oct. 2024 Reactualizat 6 Oct. 2024 Expiră 5 Nov. 2024