Gratis

Country Recruitment Manager

SC. BLITZ NETWORK SA

Candidatul Ideal

Blitz este in cautarea unui nou coleg pentru rolul de Country Recruitment Manager dedicat si pasionat, care sa coordoneze o echipa fantastica de recrutori si sa contribuie activ la cresterea si dezvoltarea acesteia. Daca ai experienta in vanzari si HR si abilități de leadership si dorinta de a te implica direct in formarea si gestionarea echipei, te invitam sa aplici!

Cerinte:
  • Experienta anterioara: Experienta anterioara de cel putin 3 ani pe roluri de coordonare echipe in domeniul resurselor umane, recrutare si vanzari;
  • Abilitati de comunicare si leadership: Ai abilitati excelente de comunicare si leadership;
  • Cunostinte solide: Detii cunostinte solide despre procesele de recrutare si selectie;
  • Experienta in recrutare specializata: Ai experienta in recrutarea pentru roluri specializate, de preferat roluri de vanzari;
  • Capacitatea de multitasking: Poti lucra intr-un mediu dinamic si poti gestiona mai multe proiecte simultan;
  • Abilitati de coaching si mentorat: Detii abilitati de coaching si mentorat, pentru a dezvolta si imbunatati continuu echipa;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Coordonare si supervizare: Vei coordona si superviza echipa de recrutori, asigurandu-te ca obiectivele de recrutare sunt atinse si ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄depasite;
  • Recrutare activa: Te vei implica direct in procesul de recrutare si selectie a candidatilor pentru rolurile de brokeri imobiliari;
  • Strategii de recrutare: Vei dezvolta si implementa strategii de recrutare pentru a atrage si retine talentele din domeniul vanzarilor;
  • Colaborare cu managementul: Vei colabora strans cu echipa de management pentru a intelege si a raspunde nevoilor de recrutare;
  • Mediu de lucru motivant: Vei asigura un mediu de lucru motivant si suportiv pentru echipa de recrutori;
  • Monitorizare si feedback: Vei monitoriza si raporta performantele echipei, oferind feedback si suport continuu.

Suntem BLITZ si de peste 14 ani pe piata imobiliara din Cluj si de doi ani la nivel national suntem un reper pentru calitatea si profesionalismul serviciilor imobiliare în România.

Suntem o forta de vanzari intr-o retea extinsa de birouri si francize in peste 23 orase din Romania, cu peste 400 de brokeri si colaboratori, animati de valorile etice BLITZ, orientati catre a servi nevoilor clientilor nostri.

Timp de 3 ani consecutivi am fost desemnati ”Agenția Anului în România” si ”Cel mai puternic brand în imobiliare”, distinctii care ne onoreaza dar si ne responsabilizeaza sa ne perfectionam permanent serviciile de consultanta imobiliara.

Misiunea noastră este sa-i ajutam pe clientii nostri sa castige mai mult timp si mai multi bani, in timp ce depun mai putin efort si iau cele mai bune decizii imobiliare favorabile lor, ajutandu-i sa-si gaseasca locuinta sau investitia potrivita.

Publicat 21 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 20 Sept. 2024