Gratis

Costumer Care Representative / Agent Call Center

DAY BY DAY CONCEPT S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

RECRUTĂM OPERATOR CALL CENTER
Îți place să discuți cu oamenii?
Te consideri calm și răbdător?
Atunci hai să ne cunoaștem la o cafea, căci recrutăm pentru postul de OPERATOR CALL CENTER
Ce ne dorim?
Să fii responsabil, serios și implicat.
Ce oferim?
Mediu de lucru ideal pentru dezvoltare, birouri moderne în zonă ușor accesibilă, beneficii financiare considerabile. Candidatul Ideal
Abilități de planificare și organizare
Abilități de ascultare, comunicare, relaționare și furnizarea corectă a informațiilor
Orientare către client și rezultate
Experiență în dezvoltare și menținere a relațiilor cu clienții
Capacitate de lucru în echipă
Descrierea jobului
Beneficii oferite
Mediu de lucru plăcut și modern
O perioada de acomodare și introducere în activitate în care te ajutăm cu toate informațiile necesare
Colaborare cu o echipa profesionistă și implicată
Program de lucru 8 ore
Posibilitatea de a realiza venituri financiare remarcabile
Salariu fix și comision

Dacă vrei o schimbare și îți dorești un nou START, te așteptăm în echipă noastra din zona unirii

Program Luni-Vineri, 08:00-17:00
Locatie : Strada 11 Iunie Bucuresti sector 4

Daca v-am atras atentia si sunteti interesat sa faceti o oprire in echipa noastra, ma puteti contacta la numarul: 0726801000

︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄Experiență în dezvoltare și menținere a relațiilor cu clienții

Echipa tanara si dinamica cu ambitii mari in domeniul vanzarilor online. Punem pret pe nevoile fiecarui client in parte, iar cei ce se integreaza in firma noastra ne percep ca pe o adevarata familie.
Te asteptam si pe tine sa faci parte din acest proiect ambitios si de lunga durata!

Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024