Gratis

COST CONTROLLER - PRODUCTIE

TIP TOP FOOD INDUSTRY
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii medii sau superioare
Cunostinte de operare Excel
Utilizare programe de gestiune
Persoană flexibilă, dinamica și cu atitudine pozitivă;
Capacitatea de a lucra atat în echipă dar si independent
Capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta , de intocmi rapoarte prelucrate conform solicitarii managementului
Usurinta, claritate si coerenta in exprimare.
Bună capacitate organizatorică

Descrierea jobului

Monitorizeaza procesul de productie pentru fiecare sectie de productie in parte
Verifica respectarea consumurilor specifice pentru fiecare lot de produse ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄pe fluxul de productie;
Monitorizeaza zilnic acuratetea raportarilor specifice fluxului de productie in sistemul ERP
Colaboreaza cu departamentul Calitate pentru actualizarea permanenta a retetelor in sistem si respectarea lor in procesul de productie
Colaboreaza cu sefii de productie pentru raportarea zilnica in sistem a tuturor operatiunilor din fluxul de productie
Verifica intocmirea tuturor transferurilor intre sectiile de productie si se asigura de corelarea situatiilor fizice cu cele scriptice
Inregistreaza in sistem corectiile pentru abaterile constatate dupa ce acestea au fost validate cu sefii de productie.
Supravegheaza gestionarea stocurilor si participa la inventarele de stoc
Intocmeste rapoarte detaliate privind productia si consumurile specifice
Intocmeste alte rapoarte conform solicitarilor managementului

Firma de prestigiu in domeniul Industriei Alimentare Compania românească Tip Top Food Industry își desfășoară activitatea din anul 1993, fără întrerupere până în prezent.Fabrica este amplasată în cartierul Militari, pe Bulevardul Timișoara. De-a lungul anilor, ne-am clădit un statut de jucător reprezentativ în domeniul cofetăriei, patiseriei, al semipreparatelor și produselor congelate. În tot ceea ce facem, punem pe primul loc calitatea și prospețimea, echipa noastră fiind construită pentru a vă fura un zâmbet la fiecare produs ales.

Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024