Gratis

Cosmeticiana tratamente faciale concept coreean

SKKIN TREATMENTS S.R.L.
4 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Ce căutăm:
  • Cosmeticiene proaspat absolvente de cursuri de tratamente faciale
  • Certificare în tratamente faciale sau echivalent.
  • Abilități de comunicare și o atitudine prietenoasă.
  • Capacitatea de a lucra într-un ritm alert și de a gestiona mai mulți clienți pe zi.
  • Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra în sistem de ture, 2 zile lucrate (12h/zi) urmate de 2 zile libere. Practic, 15 zile pe lună lucrate și 15 zile libere.

Descrierea jobului

Locație: Mall (in Bucuresti)
Program de lucru: 2 zile cu 2 libere

Ce vei face:
  • Vei oferi exclusiv ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀tratamente faciale rapide clienților noștri, fără alte proceduri cosmetice.
  • Vei consulta clienții pentru a identifica nevoile lor specifice și pentru a le recomanda cele mai bune tratamente.
  • Te vei asigura că spațiul de lucru este mereu curat și igienic.
  • NU vei gestiona programările și încasările! Conceptul nu funcționează pe programări, iar încasările vor fi direct făcute pe un aparat specializat, fără asistență umană. Clienții vor efectua tratamentele în baza unui număr de ordine.

Ce îți oferim:
  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive. Știm că munca voastră este importantă, iar din acest motiv vrem să vă simțiți răsplătite.
  • Bonuri de masă pe card pentru a-ți ușura cheltuielile zilnice.
  • Bonusuri de Craciun, Paste, 8 martie si 1 iunie
  • Contract de muncă individual pe perioadă NEDETERMINATĂ.
  • Training specializat pe aparatura folosită în saloanele noastre și pe schema noastră de tratament.
  • Un mediu de lucru plăcut și o echipă prietenoasă care te va susține în dezvoltarea ta profesională.
  • Oportunități de formare continuă și mentorat pentru a-ți dezvolta abilitățile și a crește în carieră.
  • Gratuitate la serviciile și produsele noastre, ca să te bucuri și tu de răsfăț.

Suntem un salon cu un concept nou, modern, coreean și prietenos, situat în mall. Căutăm cosmeticiene, chiar și fără experiență, proaspăt absolvente de cursuri de cosmetică, să se alăture echipei noastre. Dacă îți dorești să începi o carieră promițătoare în frumusețe și să înveți tehnologii noi, te așteptăm cu brațele deschise!
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024