Gratis

COORDONATOR TRANSPORT

S.C. KONIGFRANKSTAHL S.R.L.

Candidatul Ideal

- Studii medii sau superioare in domeniul economic
- Cunostinte operare calculator (pachet Microsoft Office, Internet)
- Bune abilitati de comunicare verbala si in scris
- Capacitate de a lucra in conditii de sarcini multiple ce necesita prioritizare
- Atitudine proactiva.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Mentinerea comunicarii cu furnizorii de materiale si transport
- Indeplinirea procedurilor complete de organizare/urmarire transport marfa, negociere ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈contracte transport
- Urmarire comenzi achizitie marfa in vederea organizarii transportului

Beneficii:

- Pachet salarial motivant
- Asigurare medicala privata
- Mediu de lucru placut
- Colectiv majoritar tanar

KONIGFRANKSTAHL este un nume de referință în domeniul distribuției produselor metalurgice din oțel.
Ne bazăm activitatea pe experiența și capabilitățile noastre în domeniul comercial și logistic, punând în primul plan calitatea și seriozitatea relațiilor dezvoltate cu partenerii și clienții noștri.
Echipa noastră îmbină experiența și cunoașterea pieței din România cu tradiția, capacitatea și soliditatea concernelor care formează grupul KONIGFRANKSTAHL.
KONIGFRANKSTAHL oferă o gamă largă de produse metalurgice din oțel. Dispunem de diverse sorto-tipo-dimensiuni încadrate în principal în următoarele patru categorii:
◾Țevi rotunde fără sudură (trase)
◾Țevi rectangulare
◾Profile oțel pline
◾Profile calibrate din oțel
◾Tabla din otel

Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024