Gratis

Coordonator SSM/ Inspector SSM

BAUPARTNER CONSTRUCT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Curs de formare profesionala in domeniul SSM, minim 80 ore.
  • Experienta minim 3 ani pe un post similar.
  • Cunostinte de legislatie in domeniul SSM
  • MS Office (Word, Excel).
  • Limba Engleza nivel mediu.
  • Buna capacitate de comunicare, atitudine responsabila, spirit de echipa, colaborare.

Descrierea jobului

  • Colaborare cu serviciul de Medicina Muncii;
  • Instruirea permanenta a lucratorilor;
  • Verificare si control din punct de vedere al Sanatatii ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄si Securitatii in Munca, a lucratorilor;
  • Intocmirea si revizuirea documentatiei de SSM, existenta, si a securitatii activitatii desfasurate de catre lucratori;
  • Colaborarea permanenta cu serviciul Mentenanta, PSI si RSVTI pentru a tine sub control buna desfasurare a echipamentelor tehnice si utilajelor din cadrul societatii;
  • Alte activitatii prevazute in legea 319/2006 si a normelor metodologice de aplicare a acesteia;

Antreprenor general in constructii civile si industriale www.baupartner.ro

Publicat 7 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 7 Iul. 2024