Gratis

COORDONATOR PRODUCTIE, locatie TARGOVISTE

ELECTROAPARATAJ S.A.

Candidatul Ideal

Rol:
Cautam un Coordonator Productie pentru a se alatura echipei noastre intr-o firma cu experienta in productie pentru clienti industriali.
Rolul coordonatorului productie este sa planifice, sa organizeze si sa verifice realizarea in termen si la un inalt nivel calitativ a comenzilor companiei.
Cerinte:
Studii superioare finalizate in domeniul tehnic;
Experienta in productie – de preferat minim 3 ani;
Limba engleza nivel mediu;
Experienta/cunostinte in coordonare echipa;
Cunostinte de MS Office;
Orientat spre rezultate si spre client,
Deschis spre cooperare si identificarea solutiilor,
Bune abilitati de comunicare si relationare,
Atitudine pozitiva,
Disponibilitatea de a invata/impartasi cunostinte cu colegii.

Descrierea jobului

Job:
Organizarea comenzilor si prioritizarea si urmarirea lor pe fluxul de productie;
Optimizarea si eficientizarea continua a proceselor de productie;
︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂Verificarea calitatii produselor finite si asigurarea ca acestea corespund in totalitate specificatiilor tehnice si a cerintelor clientilor;
Coordonarea activitatii de livrare, conform ofertelor transmise clientilor;
Coordonarea activitatii de aprovizionare cu materiale necesare realizarii comenzilor;
Asigurarea depozitarii corespunzatoare a materialelor si a produselor finite in Atelierul de productie;
Urmarirea respectarii de catre personalul din subordine a tuturor procedurilor de lucru privind echipamentele din dotare, proceduri ISO, proceduri pentru protectia, securitatea, sanatatea muncii, proceduri privind paza si stingerea incendiilor s.a.

Beneficii:
- Salariu fix functie experienta,
- Tichete de masa;
- Oportunitati reala de invatare si dezvoltare profesionala.
Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024