Coordonator Platforma Produse Proaspete (Stefanestii de Jos)

METRO România

Candidatul Ideal

Ești pasionat de logistică? Ești o persoană dinamică, cu simț organizatoric dezvoltat? Ai putea fi candidatul ideal pentru rolul nostru de Coordonator Platformă Produse Alimentare Proaspete!

Pentru a avea succes în acest rol, vei avea nevoie de:

  • Orientare către cerințele pieței și ale clientului;
  • Flexibilitate și excelente abilități de organizare;
  • Dinamism și spirit de inițiativă;
  • Cunoștințe solide în zona de produse alimentare proaspete;
  • Cunoștințe medii de limba engleză și avansate de MS Office;
  • Studii medii.

Descrierea jobului

Alătură-te echipei și te vei ocupa de:

  • Integrarea operațională a procesului de verificare cantitativa a mărfurilor în întreg procesul ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄de aprovizionare;
  • Suportul pentru magazine și furnizori referitor la produsele livrate din platformă (produse alimentare proaspete);
  • Analiza datelor rezultate în urma verificărilor de marfă în platforma de produse alimentare proaspete;
  • Estimarea transportului mărfurilor către magazinele METRO;
  • Întreținerea stocurilor prin verificarea zilnică/periodică;
  • Pregătirea și raportarea Indicatorilor de Performanţă logistici aferenți platformei de produse alimentare proaspete;
  • Urmărirea livrărilor de marfă către magazine și asigurarea de suport;
  • Verificarea planurilor de transport și aprobarea lor;
  • Asigurarea de suport pentru departamentele de aprovizionare.

Suntem pregătiți să te antrenăm și să te recompensăm ca pe un #METROCHAMPION:

  • Prânzul și vacanța sunt asigurate de noi prin tichete de masă și prima de vacanță;
  • Sănătatea ta este o prioritate pentru noi, de aceea beneficiezi de asigurare medicală privată;
  • Performanța ta este răsplătită prin bonusuri de echipă sau individuale;
  • Primești zile suplimentare de concediu pentru diverse ocazii;
  • Ai acces la consiliere psihologică, financiară și juridică pentru tine și familia ta;
  • Ai prime cu ocazia sărbătorilor speciale (Crăciun, Paște, 1 Iunie);
  • Primești un bonus de recomandare pentru fiecare #METROCHAMPION nou adus în echipa noastră;
  • Beneficiezi de reduceri la abonamente medicale și sportive;
  • Apreciem stabilitatea și o premiem cu zile suplimentare de concediu și bonusuri de fidelitate.

  • Noi, la METRO, suntem o echipă de 4000 de campioni ai afacerilor independente. Dedicați celor care se dedică muncii lor, lucrăm pentru cei care se trezesc în fiecare dimineață și vor să schimbe ceva.
  • Suntem aici pentru cei care au avut curajul de a-și transforma visul într-o afacere, pentru milioane de antreprenori din întreaga lume. Deși se spune că toate lucrurile se schimbă, un lucru a ramas la fel: noi, acum ca și atunci, nu lucrăm pentru METRO!
  • Lucrăm pentru peste 20 de milioane de clienți METRO, fiecare cu propriile visuri, ambiții și provocări. Pentru ei, găsim soluții personalizate și lucrăm cot la cot pentru a le asigura succesul. Deservim atât micile afaceri cu mari idei, cât și afacerile globale cu priorități locale.
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024