Gratis

Coordonator montaj mobilier

Avertis / HCG

Candidatul Ideal

  • Studii superioare în domeniul lemnului sau domenii tehnice conexe - constituie un avantaj
  • Intelegerea proiectelor tehnice
  • Realizarea situatiilor de lucrari (atasamente, procese verbale, documente de calitate)
  • Permis de conducere cat. B
  • Disponibilitate pentru deplasari in santierele companiei
  • Abilitati de coordonare a echipelor de muncitori din cadrul societatii
  • Atitudine proactivă și orientare spre rezultate, asumare a responsabilitatii
  • Orientare spre soluţionarea promptă a situaţiilor problematice
  • Abilităţi de comunicare şi relaţionare, empatie, mediere si solutionare conflicte
  • Cunostinte de limba engleză

Descrierea jobului

  • Asigurarea legaturii dintre santier si toate departamentele societatii
  • Preia șantierul (participă la predarea -primirea amplasamentului, verifică situația în teren, ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄evidențiază eventualele probleme tehnice);
  • Monitorizeaza, organizeaza si supervizeaza transporturile catre santiere si incadrarea in termenele de livrare stabilite prin contract
  • Organizeaza, coordoneaza si monitorizeaza activitatile desfasurate pe santiere de la incepere lucrarilor pana la finalizarea acestora, inclusiv gestionarea eliberarii santierului si verificarea situatiior de lucrari si semnarea proceselor verbale de receptie cu partile implicate
  • Urmărește asigurarea parametrilor de calitate a lucrărilor în conformitate cu exigențele beneficiarului.
  • Asigura respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie si a instructiunilor privind exploatarea si intretinerea mijloacelor si uneltelor de productie, fiind responsabil de corecta si buna utilizare a tuturor utilajelor de pe santier;
  • Organizează și ︁programează lucrările în șantier urmărind respectarea termenelor de execuție asumate prin graficul de execuție stabilit;
  • Gestionează planul operativ de securitate și sănătate în muncă (s.s.m.);

BENEFICII:
  • contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • perspective de dezvoltare profesionala si personala;
  • pachet salarial motivant.
  • asigurare medicala la Reteaua privata de sanatate Regina Maria
  • tichete de masa

HCG (Home Concept Group) este un grup de firme, din care fac parte societatile:
· MDM Design - proiectare structurala si design pentru amenajari interioare
· Wood Structure - executie constructii prefabricate din lemn
· Zigman - fabricatia de mobilier
· Avertis - dezvoltare imobiliara si fabricatie de mobilier

Suntem un grup de firme care poate oferi clientilor pachetul complet de care este nevoie pentru a avea o experienta pozitiva si fara batai de cap in a duce la bun sfarsit construirea unei case incepand de la stadiul de idee si trecand prin fiecare etapa necesara pana la stadiul de “la cheie”.

Publicat 23 Iul. 2024 Reactualizat 20 Aug. 2024 Expiră 22 Aug. 2024