Gratis

Coordonator Logistica Industriala

INDUSTRIAL MONTAJ SA

Candidatul Ideal

Studii medii
Cunostinte tehnice solide, avantaj in domeniul constructiilor montaj
Abilitati excelente de organizare
Disponibilitate pentru deplasari
Permis de conducere Cat B
Cunoștințe de operare PC

Descrierea jobului

Gestionarea si managementul sculelor si echipamentelor industriale
Coordonarea echipei de gestionari și electricieni din santier
Coordonare instalare si dezinstalare organizari ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈de santier
Administrarea portofoliului de furnizori de servicii reparatii si verificari a sculelor
Gestionarea stocurilor de consumabile și piese de schimb pentru sculele și echipamentele din flota
Propunerea și analiza achizițiilor noi de scule, în funcție de specificul fiecărui șantier în parte
Coordonarea si realizarea inventarului rotativ saptamanal de scule

With over thirty years of experience and expertise, Industrial Montaj is ranked amongst the most important companies in Romania in the field of construction, assembly and maintenance of industrial installations. Our organizational culture is at the core of all our interest as it centers on work values and respect for the Industrial Montaj employees. Motivated by our boldness and stability, we anticipate, plan, optimize and innovate since our purpose is to imagine and implement pertinent solutions and successfully manage our clients’ problems. Our work quality, the consideration for the environment and work safety represent core objectives in our activity. Our company employs high-performance equipment, which renders us strongly competitive, allowing us to meet all our clients’ needs.

Publicat 10 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 10 Iul. 2024