Gratis

Coordonator Inginer Mentenanta Bolintin-Deal

Teamland SRL

Candidatul Ideal

- Studii superioare finalizate in domeniul tehnic;
- Minim 3 ani experienta pe un similar;
- Cunostinte in domeniile electric, mecanic, pneumatic si hidraulic;
- Cunostinte PC: pachetul MS Office;
- Cunostinte AutoCAD;
- Bune abilitati de comunicare, organizare, atentie la detalii si lucru in echipa​.

Descrierea jobului

- Organizarea, coordonarea si supravegherea activitatilor echipei de mentenanta, asigurand functionarea, intretinerea si repararea echipamentelor din fabrica;
- Implementarea planului ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de mentenata preventiva conform prescriptiilor tehnice;
- Propunerea si implementarea masurilor de imbunatatire a activitatii de mentenanta;
- Analizarea cauzelor defectelor si diagnosticarea acestora;
- Implicarea activa in procesele de instalare a echipamentelor noi.
- Urmarirea bugetelor de mentenanta alocate;
- Participarea la interventii accidentale pentru repunerea in functiune a echipamentelor;
- Monitorizarea parametrilor optimi de functionare a echipamentelor si utilitatilor.

Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:

- recrutarea de manageri sau specialiști,

- asigurarea de forţă de muncă temporară,

- audit de Resurse Umane,

- instruirea personalului.

Asigurăm o gamă completă de servicii profesionale, prin experiența și cunoştinţele noastre de specialitate şi din domeniul legislativ. Avem capacitate de a identifica soluţii inovative pentru fiecare client.

Publicat 22 Iul. 2024 Reactualizat 19 Aug. 2024 Expiră 21 Aug. 2024