Gratis

COORDONATOR – GELATERIE ARTIZANALA

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui coordonator dedicat și pasionat de prepararea produselor pe baza de inghetata pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți experiență în coordonarea echipelor și sunteți gata să vă asumați responsabilități de conducere, pozitia aceastaaceastă va este potrivita
Cerințe:
Experiență anterioară într-o pozitie similara constitue avantaj
Abilități excelente de coordonare și comunicare
Atenție la detalii și orientare către rezultate
Cunoștințe solide despre igienă alimentară și standarde de siguranță
Abilitati excelente de calcul
Limba engleza prezinta avantaj

Descrierea jobului

Supervizarea și coordonarea echipei din subordine
Asigurarea respectării standardelor de calitate și igienă
Formarea și îndrumarea personalului în vederea îmbunătățirii ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈performanței
Instruirea angajaților di subordine;
Indeplinirea obiectivelor stabilite;;
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Oct. 2024 Expiră 23 Oct. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.