Gratis

Coordonator echipa

ISTUDOR ADRIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
30 poziții

Candidatul Ideal

-Persoana deschisa, comunicativa;
-Abilitati de lucru cu oamenii;
-Cunostinte de baza in utilizarea telefonului, a calculatorului;
-Persoana ambitioasa, dornica de invata lucruri noi si de a se auto-depasi;
-Capacitatea de a-ti da singur de lucru (spirit de initiativa);
-Experienta in domenii de activitate precum vanzari, call-center, marketing, prezinta avantaj, insa nu e obligatorie.

Descrierea jobului

-Promovarea și vânzarea produselor companiei;
-Recrutarea de clienți, consultanți și lideri pentru echipa ta;
-Coordonarea și motivarea echipei;
-Crearea de ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁conținut pentru promovarea produselor și a afacerii.

Beneficii:
-Lucrezi cand vrei, cat vrei, de oriunde vrei;
-Comisionul tau nu are limite - castigi pe masura implicarii tale;
-Primesti permanent suport si indrumare din partea colegilor cu experienta;
-Ai acces la o platforma digitala de cursuri care te va ajuta sa iti pui bazele in domeniul Network-Marketing-ului si sa cresti;
-Pe baza performantelor tale poti castiga excursii in toata lumea, achitate integral de companie;
-Beneficiezi de extra-bonusuri, pe langa comision, in functie de nivelurile pe care reusesti sa le atingi;
-Iti construiesti o cariera intr-un domeniu care ia amploare tot mai mult de la un an la altul, la nivel global: Network Marketing;
-Vei face parte din compania care ofera cel mai bun plan de compensare de pe piata;
-Vei putea recruta in echipa ta oameni nu doar din Romania, ci si din alte tari precum Spania, Italia, SUA, Canada, Republica Dominicana, Portugalia, Columbia, Republica Moldova, Brazilia, Peru, Anglia, Slovacia, Polonia, Cehia, Ucraina sau chiar Malaezia.

Farmasi este o companie fondata de unul din primii medici din istoria Turciei, Medicul Dermatolog Dr.C.Tuna, in urma cu mai bine de 72 ani si comercializeaza produse cosmetice, dermato-cosmetice, prduse wellness si produse de curatenie BIO.

Compania isi are fabrica in Turcia, langa Istanbul, iar in acest moment este prezenta in peste 35 de tari si continua sa se extinda. In fabricarea produselor sunt respectate cu strictete reguli precum: formule vegane, fara parabeni, fara metale grele, fara organisme modificate genetic, fara SLS, fara gluten. De asemenea, produsele sunt testate dermatologic si nu se fac teste pe animale.
Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024