Gratis

Coordonator/Dispecer Flota in Echipa Noastra de Logistica

Eastship Projects & Logistics S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam un coleg care:
  • Se simte confortabil cu tehnologia și Excel.
  • A absolvit studii medii sau superioare.
  • Este un bun comunicator și organizator.
  • Lucrează cu bucurie în echipă și aduce rezultate.
Dacă ai cunoștințe suplimentare despre cum funcționează piața de transport rutier, asta ar fi un plus.

Descrierea jobului

  • Preluarea comenzilor de transport și organizarea lor eficientă, asigurându-vă că totul funcționează ca un ceas elvețian.
  • Elaborarea de oferte ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂competitive pentru transportul rutier.
  • Obținerea și gestionarea autorizațiilor speciale de transport.
  • Coordonarea reparațiilor și achiziția pieselor de schimb.
  • Verificarea și gestionarea cu atenție a facturilor furnizorilor.

EASTSHIP nu este doar o companie, ci o echipă unită cu viziune și valori comune. Suntem dedicați calității, excelenței și inovării în domeniul logistic.

www.eastship-projects.com
Publicat 7 Iun. 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 7 Iul. 2024