Gratis

Coordonator Departament Marketing

Adams Vision SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare;
  • Experienta pe un post similar;
  • Experienta in Marketing si PR/ Comunicare;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
  • Experienta in gestionarea campaniilor si bugetelor de marketing online si offline;
  • Capacitatea de a lucra simultan in cadrul mai multor proiecte;
  • Capacitatea si experienta de a coordona oamenii din subordine;
  • Cunostintele de grafica in Adobe CC (Photoshop; Ilustrator; InDesign) reprezinta un avantaj;
  • Experienta avansata in MS-Office (World, Excel, Power Point);
  • Exceleaza intr-o ramura a marketingului
Beneficii:
  • Tichete de masa
  • Laptop, telefon
  • Asigurare autoturism pe timpul deplasarilor la evenimente sau alte activitati legate de sarcini
  • 20% reducere in magazinele proprii
  • Asigurare medicala din a 2-a luna
  • 2 teambuilding-uri pe an
  • Din luna a 3-a o zi din home office
  • Descrierea jobului

    Descrierea sumara a jobului
    • Planificarea activităţii de marketing
    • Organizarea unui departament de marketing compus din angajati si colaboratori
    • Coordonarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄dezvoltarii de produse noi
    • Coordonarea implementării strategiilor şi campaniilor de marketing
    • Promovarea imaginii organizaţiei
    • Colaboreaza cu departamentele interne pentru a asigura realizarea unor campanii de marketing de succes
    • Monitorizeaza si masoara rezultatele obtinute
    Responsabilitati:
  • Activitatea de social media pentru cele 4 branduri (Adams Supplements, Vitamix, Zanna, Naturking)
    • Continut pentru paginile social media
    • Activitati cu microinfluenceri
    • Moderare continut
  • Creare continut pentru siteurile (3 siteuri - vitamix.ro, adamssupplements.com, naturking.ro)
    • Adaugare produse noi
    • Adaugare articole si alte informatii
    • Elaborare documente interne
    • Campanii pentru produse cu rulaj scazut
    • Administrare marketplace-uri
  • Legatura cu agentiile
    • Agentie PPC si SEO
    • Analiza rezultate (Google Analytics)
    • Agentia PR
    • Agentia de marketing
    • Agentia de branding
  • Marketing de evenimente
    • participarea activa la evenimentele sponsorizate
  • Suport pentru vanzari
    • Administrarea solicitarilor de la echipa de vanzari
    • Sedinte periodice cu echipa de vanzari
    • Studierea marketingului concurentei
  • Suport pentru retail
    • Administrarea solicitarilor de la echipa de retail (materiale marketing, postari, etc…)
    • Sedinte periodice cu echipa de retail
  • Marketing intern
    • Organizare evenimente (teambuilding,etc)
    • Comunicari interne despre produse noi
    • Comunicari evenimente importante (deschideri, etc)
  • Descrierea companiei

    Adams Vision SRL - Este o fima in dezvoltare avand ca obiect de activitate importul si distributia de suplimente alimentare atat prin distribuitori nationali cat si prin retailul modern prin unitati proprii.

    Comercializăm suplimente alimentare pe teritoriul ţării, începând din 2006, dezvoltând noi priorităţi de afaceri persoanelor care doresc o colaborare. De atunci lărgim continuu gama de produse astfel încât dumneavostră să beneficiaţi de suplimentele alimentare de calitate superioară.

    Publicat 13 Aug. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 12 Sept. 2024