Gratis

Coordonator cofetărie

COFETARIA NAOMI

Candidatul Ideal

Ești pasionat de cofetarie și ai experiență în gestionarea unei echipe? Avem o oportunitate pentru tine!

Căutăm un Coordonator de cofetarie la punctul din Calea Aradului pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ai abilități de leadership, experiență în domeniul cofetăriei și dorești să contribui la crearea unor servicii de calitate, te invităm să aplici!

Cerințe:
• Experiență relevantă în cofetărie sau management de bucătărie
• Abilități excelente de comunicare și leadership
• Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele
• Cunoștințe despre standardele de siguranță alimentară
• Creativitate și pasiune pentru cofetărie

Dacă ești interesat, ne poti contacta la numarul de telefon 0741177748

Așteptăm să te cunoaștem și să faci parte din povestea Cofetăriei Naomi!

Descrierea jobului

Responsabilități:
• Coordonarea și supravegherea activității echipei din cofetărie
• Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță alimentară
• Planificarea ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃și organizarea producției zilnice
• Gestionarea stocurilor de materii prime și a aprovizionării
• Colaborarea cu echipa de marketing pentru promovarea produselor

Beneficii:
• Pachet salarial atractiv
• Mediu de lucru dinamic și plăcut
• Posibilitatea de dezvoltare profesională
• Reduceri la produsele cofetăriei

Cofetaria La Naomi, denumita si Regina prajiturilor dispune de laboratoare proprii de cofetarie si patiserie, cat si de puncte de desfacere in Mosnita, Buzias si Timisoara (Traian, Cal. Aradului urmand sa deschida si o noua locatie centrala).

Pasiunea cu care patiserii si cofetarii nostrii se apleaca asupra creatiilor lor, satisface cele mai exigente si rafinate gusturi. Prajiturile si torturile sunt niste adevarate creatii delicioase, avand in compozitie creme fierte, naturale, respectand retetele clasice ale prajiturii de casa.

Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 18 Sept. 2024