Gratis

Responsabil Calitate

FEREX PARTNER SRL

Candidatul Ideal

Compania noastră, specializata in confectii metalice de dimensiuni mici si medii, este in cautarea unui Responsabil Calitate / Controlor Calitate dedicat, cu experienta. Rolul principal va fi asigurarea calitatii produselor prin verificarea si testarea acestora conform specificatiilor tehnice.

De ce sa aplici la noi?
Pentru ca:
  • intodeauna incearcam sa avem rezultate de calitate
  • vei putea conta atat pe suportul colegilor cat si a superiorului
  • ideile tale vor fi apreciate si puse in pratica daca se dovedesc a fi eficiente
  • o sa ai un program de lucru care iti permite timp liber si pentru viata personala; de la 7:30 pana la 16:00 , astfel evitam si traficul cel mai ingrozitor

Te ateptam in echipa noastra daca ai:
- studii medii cu profil mecanic si/sau tehnic;
- cunostinte avansate de desen tehnic;
- cunoasterea instrumentelor de masura si control;
- atentie deosebita in analizarea detaliilor;
Experienta pe un post similar constituie avantaj

Descrierea jobului

Acestea vor fi responsabilitatile tale atunci cand te vei alatura echipei noastre:
  • sa efectuezi inspectia produselor in conformitate cu ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄planul de control, documentatiile tehnice, prevederile procedurilor si instructiunilor specifice.
  • sa inregistrezi rezultatele masuratorilor in documentele specificate in procedurile si instructiunile de control.
  • sa inregistrezi neconformitatile depistate in conformitate cu prevederile procedurilor de control al neconformitatilor, si reintoarcerea produselor pentru reparatie.

De ce merita pentru tine sa lucrezi pentru noi?
  • vei lucra intr-o echipa care intodeauna incearca sa aiba rezultate de calitate
  • pachet salarial atractiv
  • oferim tichete de masa de 30 lei.
  • oferim tichete de vacanta si zile de concediu in plus in functie de vechime
  • organizam activitati de team-building

Ferex Partner Srl este o companie privata, infiintata in anul 2013.

Domeniul nostru de activitatea este distributia produselor metalurgice din otel precum si fabricarea confectiilor metalice pe baza cerintelor clientilor nostri.

Ca urmare a increderii oferite de partenerii nostri in ultimii ani de activitate, am investit in echipamente moderne care sa ne permita sa livram catre clienti calitate maxima, in conditii optime de pret și timp.

Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024