Gratis

CONTROLOR CALITATE IN INDUSTRIA ALIMENTARA

ZONE INTERNATIONAL TRADING SRL

Candidatul Ideal

- Bun spirit de observatie si atentie la detalii;
- Atentie si responsabilitate in executarea sarcinilor trasate;
- Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
- Orientare spre rezultate;
- Studii de profil (industria alimenatara);
- Experienta in domeniu de minim 1 an.

Descrierea jobului

- Aplica prevederile legale in vigoare, specifice activitatatii de control tehnic de calitate al produselor alimentare;
- Respecta procedurile de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀lucru aplicabile, conform cerintelor sistemelor de management IFS Food;
- Verificarea conformitatii produselor in departamentele de productie/receptie;
- Controleaza corectitudinea desfasurarii operatiunilor de igienizare/ dezinfectie;
- Urmareste si impune respectarea cu strictete a normelor de igiena si protectie a alimentelor;
- Completeza formularele aplicabile si rapoartele solicitate.

ZONE INTERNATIONAL TRADING SRL este o fabrica in care se ambaleaza orez si fasole.
Publicat 10 Iul. 2024 Reactualizat 7 Aug. 2024 Expiră 9 Aug. 2024