Gratis

CONTROLOR CALITATE IN CONSTRUCTII

Prima Residence

Candidatul Ideal

Cautam colegi entuziasti si dedicati pentru a se alatura echipei noastre in calitate de control calitate in constructii.
-cunostinte solide in ceea ce priveste legislatia in vigoare in domeniul constructiilor
-focusat pe detalii si orientat catre solutii
-minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara in cadrul unei firme
Cautam persoane dedicate,organizate,responsabile si atente la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilitatile viitorului nostru coleg sunt:
-controlul calității lucrărilor permanente și supunerea lucrărilor permanente la aprobarea Inginerului;
- verificarea materialelor furnizate ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄pe santier inainte de includerea lor in lucrarile permanente
- control documente: desene de lucru, instructiuni de santier, distributie documente
- emiterea planurilor de control al calitatii pentru lucrari specifice

Companie importantă de construcții civile din judetul Bihor, suntem în cautarea unui coleg/ colege pentru pozitia controlor calitate in constructii din Oradea. Daca esti o persoană dedicata si dinamică cu experienta în domeniu si doresti sa iti dezvolti cariera într-un mediu profesional si dinamic, te invitam sa aplici pentru această pozitie.
Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024