Gratis

Contabilitate Primara si Secretariat

SC Bogdan Automobile SRL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane organizate și responsabile pentru a se alătura echipei noastre în rolul de Contabilitate Primară ︀︄︇︌︈︉︌︁​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎și Secretariat. Dacă ai o atenție deosebită la detalii, abilități excelente de comunicare și cunoștințe de bază în contabilitate, te invităm să aplici pentru această poziție.

Descrierea jobului

Cerințe:
• Studii medii sau superioare în domeniul economic sau administrativ.
• Experiență anterioară în contabilitate primară și secretariat ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈obligatorie.
• Cunoștințe solide de operare PC, program de contabilitate Saga obligatoriu ,MS Office.
• Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.
• Capacitate de a lucra în echipă și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
• Abilități bune de comunicare și relaționare.
• Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu constituie un avantaj.

Responsabilități:
• Gestionarea activităților de contabilitate primară: înregistrarea documentelor contabile, facturi, chitanțe, registrul de casă etc.
• Menținerea evidenței corecte ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀a operațiunilor financiare și pregătirea rapoartelor periodice.
• Gestionarea corespondenței și a documentelor administrative.
• Organizarea și arhivarea documentelor.
• Suport în gestionarea activităților zilnice ale biroului.
• Comunicare eficientă cu clienții și partenerii companiei.
• Alte sarcini administrative necesare pentru buna desfășurare a activității.

Oferim:
• Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanțele.
• Mediu de lucru dinamic și profesionist.
• Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
• Traininguri și suport continuu din partea echipei.

Bogdan Automobile este o companie de transport express international de marfuri, care ofera solutii urgente de transport marfa in timp util si in siguranta. Oferim soluții pentru managementul transporturilor (de la aprovizionarea cu materii prime și până la livrarea produsului către consumatorul final). Pentru mai multe detalii, va rugam sa accesati link: https://www.b-automobile.ro/

Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024