Gratis

Contabilitate primara- Secretariat pt Slanic(PH) si Brasov

PASTRAVUL DIN TARA TA COOPERATIVA AGRICOLA
2 poziții

Candidatul Ideal

-Persoana organizata, responsabila, cu bune abilitati de organizare si relationare
-Studii superioare
-Cunostinte de limba engleza
-Cunostinte de utilizare a programelor Office
-Capacitate foarte buna de planificare si organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
-Persoana perseverenta, dinamica, cu spirit de initiativa
-Atentie la detalii

Descrierea jobului

​PASTRAVUL DIN TARA TA COOPERATIVA AGRICOLA din Brasov si PASTRAVARIA VALEA STANII din Slanic, Jud. Prahova angajeaza personal pentru introducere ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈date contabile si secretariat.
- introducere date in programul de contabilitate, emitere facturi,
- Introduce in programul informatic toate documentele care se impun a fi operate, si in aplicatiile cu care Societatea lucreaza;
- asigurarea, la sfarsitul fiecarei luni cu ajutorul departamentului Contabilitate, ca toate inscrisurile si datele introduse sunt corecte.
-cunostinte de utilizare a pachetului Office
- completeaza, actualizeaza si arhiveaza contractele
- realizarea activitatilor administrative si de protocol
- redactarea si arhivarea documentelor;
- mentinerea relatiei cu diversi furnizori;
- asigurarea suportului administrativ;
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management.

Companie nationala ce activeaza in domeniul acvaculturii/pisciculturii.

Persoanele interesate pentru postul din Slanic, Jud. Prahova pot trimite CV-ul si pe adresa de e-mail: contabilitatepastravariazaganu@gmail.com

Persoanele interesate pentru postul din Brasov pot trimite CV-url si pe adresa de e-mail: pastravariasambata@gmail.com
Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 13 Iul. 2024